Старшыні

 

   2.03.1991 – 31.10.1992   Міхаіл Аляксандравіч Ткачоў (10.03.1942 - 31.10.1992).

 31.10.1992 – 20.12.1992

 20.12.1992 –   1.07.1995   Алег Анатолевіч Трусаў (7.08.1954).

   1.07.1995 – 11.12.2004   Мікалай Віктаравіч Статкевіч (12.08.1956).

 11.12.2004 – 15.01.2005   Уладзімір Пятровіч Нісцюк (в.а.) (15.05.1950).

 15.01.2005 – 10.04.2005   Анатоль Іосіфавіч Ляўковіч (1-ы) (9.06.1953).

 10.04.2005 –   3.08.2008   Аляксандр Уладзіслававіч Казулін (25.11.1955)

      06.2006 – 10.10.2010   А. І. Ляўковіч (да 3.08.2008 в.а. замест А. У. Казуліна)

                                             (2-і) (гл.в.).

10.10.2010 –    5.06.2011   Анатоль Міхайлавіч Сідарэвіч (1.03.1948).

          5.06.2011 – 11.03.2018    Ірына Зянонаўна Вештард (17.03.1953).

11.03.2018 –   ....                Ігар Пятровіч Барысаў (24.05.1982).