Старшыня Дзяржаўнага Камітэту па статыстыцы

 

 08.1987 - 09.1994 Уладзімір Мікалаевіч Нічыпаровіч (15.11.1934 - 29.12.2002).

 

 Міністры

 

   09.1994 -  2.12.1998  У. М. Нічыпаровіч (гл.в.).

 2.12.1998 -  4.10.2008  Уладзімір Іванавіч Зіноўскі (1955).

 

 Старшыні Нацыянальнага Статыстычнага Камітэту

 

  4.10.2008 – 27.12.2014   У. І. Зіноўскі (гл.в.).

  27.12.2014 -                    Іна Віктараўна Мядзведзева